Hakkımızda

Hem araç alım satımı hem de araç kiralamanın üstün bir yetenek ve tecrübe gerektirdiği bilincine sahibiz. Bu bilinçle müşterilerimize, kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için işinin uzmanı ekibimiz ile özverili, titiz ve sürdürülebilir çalışmayı önemsiyoruz.

Tüketici nezdinde en büyük değerin dürüstlük, kalite ve güven olduğunu çok iyi biliyor bu değerin gücü ile Otho Otomotiv olarak yenilikçi fikir ve çözümlerle otomotiv sektöründe başarılı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Otho otomotiv olarak müşterilerinin mobilite ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek onlara akılcı çözümler üreten, yenilikçi hizmetlerimizi yaygın iş ağımız aracılığı ile Türkiye’nin her noktasına ulaştıran, sosyal sorumluluk anlayışının bilincinde iş stratejilerimizi geliştirip faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde örnek bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Paydaşlarımız ile işbirliği içerisinde olduğumuz otomobil kiralama sektöründe sürdürülebilir hizmet sunarak, kiralamada Türkiye’de örnek gösterilecek firmalar arasında yerimizi almak.