Araç kiralama, her geçen yıl daha ayrıcalıklı, gelişmiş seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkan bir sektör. Siz de otomobil kiralamak, gelişmiş seyahat keyfinin tadını çıkarmak için OTHO Otomotiv kurumsallığının deneyimine varın.

Kiralama sektörleri, her yıl biraz daha etki alanını genişletiyor. Bir ürün, mal ya da hizmeti kiralamak, gelecekte daha sık görülebilecek bir eğilim. Bu durum dünyadaki tüketici profilinin belli nedenlerle kiralamaya daha yatkın bir hale gelmesinden kaynaklanıyor.

Araba, daire, ofis, kurumsal telefon vb. alanlarda geniş bir pazar hacmiyle var olan kiralama sektörü tüketicinin karşısına her zaman farklı seçenekler sunuyor. Buna ek olarak sunulan hizmet çerçevesinde kalite, sürdürebilirlik, güven, kurumsallaşma vb. etkenler de, tüketicilerin mal ya da hizmetleri kiralayarak kullanma eğilimi göstermesini sağlıyor.

Araç kiralama işlemleriniz için daha kurumsal bir yapıyla çalışmaya ne dersiniz? OTHO Otomotiv size aradığınız kaliteyi sunuyor.

Bir araba satın almadan önce deneyimlemek, başarılı bir tercih yapabilmenizi sağlar. Bir otomobil satın almak istiyor, fakat markalar ve/veya modeller arasında karar veremiyor musunuz? O halde araba kiralamak tam size göre. Otomobil adaylarınızı belirli sürelerde kiralayın, bu sayede en başarılı kararı verin.

Araç Kiralama

Neden Araç Kiralama?

Araba kiralama ve yaygın adıyla rent a car, yalnızca turizmin etkisiyle büyüyen bir sektör değil. Araba kiralamanın avantajlarını deneyimleyen müşteriler, yeni bir araba satın almak yerine kiralama seçeneklerini tercih etmeye devam ediyor. Neden mi?

Tercih ettiğiniz kiralık araçlar için teklif talep formu ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Teklif Talep

Anlaşmalı Servisler

Teknomak Oto Servis Hizmetleri Ltd.Şti. (Fiat Yetkili Servisi)
Adres : Altınova, İstanbul Cd No:342, 16250 Osmangazi/Bursa
Telefon : 0224 215 02 08

Erdeğer Otomotiv (Renault ve Dacia Yetkili Servisi)
Adres : Kılıç Köyü Şakşak Mevkii, 77700 Yalova
Telefon : 0226 351 73 50

Erdeğer Otomotiv (Renault ve Dacia Yetkili Servisi)
Adres : Ovaakça Eğitim mah.İstanbul cad.no:742 Osmangazi/Bursa
Telefon : 0224 267 02 03

Erdeğer Otomotiv (Ford Yetkili Servisi)
Adres : İzmit karayolu üzeri 8.km Çiftlik mah. No:356/1 Çiftlikköy/Yalova
Telefon : 0226 352 40 77